На Черкащині 133 ветерани та членів їхніх сімей отримали грошову компенсацію за житло

133 ветерани та членів їхніх сімей на Черкащині отримали грошову компенсацію за житло. 46 з них – вже придбали власні оселі.

Про це інформують у Міністерстві у справах ветеранів України.

Відповідно до житлових програм міністерства, компенсації передбачені:

  • особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок АТО/ООС/заходи оборони та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць;
  • внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018;
  • особам з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та членів сімей загиблих.

Загалом Мінветеранів у 2023 році забезпечило виплату коштів на придбання житла для понад 2600 одержувачів.

Валерій Коробіцин – український Захисник. Добровольцем боронив нашу країну у лавах “Айдару” в АТО/ООС. Отримав інвалідність внаслідок поранень під час бойових дій під містом Щастя, що на Луганщині.Ветеран вже розмірковував про іпотеку, доки не дізнався про житлову програму Мінветеранів. Звернувся до місцевого соцзахисту, подав всі документи. Відтак, Захисник отримав кошти на спецрахунок та наприкінці минулого року придбав простору квартиру для всієї родини у новобудові в Черкасах.

А ветеран – черкащанин Валерій Бєльтіков за отримані кошти від Мінветеранів придбав собі приватний будинок неподалік від середмісця Черкас. Йому вже за 60, проте свого часу брав активну участь в АТО, про що має відзнаку Президента України та подяки від командирів. Крім того, чоловік є активним громадським діячем у місті – допомагає облаштувати благоустрій громади, тож тепер планує зробити затишок і в своїй власній оселі.

Нагадаємо, у Державному бюджеті на 2024 рік на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць закладено майже 5,75 мільярдів гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.