На Черкащині завершилася весняна лісокультурна кампанія

DSC_1208 (2)У державному лісовому фонді цієї весни створено лісових культур на площі 1343 гектари, в тому числі захисних насаджень – 13 га. Крім того, проведено сприяння природному поновленню на площі 288 гектарів. Цієї весни ліси відтворено на площі 1631 гектар (при плані – 1604 га). Загалом у 2017-му році буде проведено відтворення лісів на площі 1675 га.
Щоб успішно та якісно провести цьогорічну весняну лісокультурну кампанію, було заготовлено 80 тонн лісового насіння та вирощено понад 10 мільйонів сіянців. Традиційно основними лісоутворюючими породами для області є сосна звичайна (висаджено 752 га – 54,8% від загальної площі) та дуб звичайний (491 га – 35,8% від загальної площі), на 127 гектарах (9,2%) посіяно та висаджено горіх чорний.
Дбають лісівники вже про садіння лісів у 2018 році – протягом першого кварталу ц. р. зібрано 734 кг лісового насіння, з них сосни звичайної – 689 кг.
Активно в усіх лісгоспах області відбулися заходи Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». В них взяли участь майже 4 тисячі осіб – учнівська та студентська молодь, представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, депутати, журналісти. Щира подяка всім тим, хто приєднався до Акції – разом з лісівниками по всій Черкащині в рамках “Майбутнє лісу у твоїх руках” висаджено 84 гектари лісових насаджень.

За інформацією Черкаського обласного управління
лісового та мисливського господарства

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *