Держгеокадастр Черкаської області виділив атовцям 9,7 тисячі га землі

АТОВ області 8 436 учасників АТО виявили бажання мати земельні ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності. Із них 5 823 особи отримали дозволи на загальну площу 9 681,22 га й зокрема 2 479 військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх сімей уже оформили у власність земельні ділянки загальною площею 4028,27 га. Для індивідуального садівництва приватизовано 404 ділянки загальною площею 47,18 га й 2075 ділянок загальною площею 3 981,09 га – для ведення особистого селянського господарства, інформує Головне управління Держгеокадарстру у Черкаській області.

Землевпорядна служба Черкащини налагоджує співпрацю з громадськими організаціями атовців і з координаційною радою учасників АТО Черкаської області задля оперативного забезпечення земельними ділянками наших захисників і створення резерву землі для тих, хто зараз воює.

Також нині проводиться поділ 36 земельних масивів для виділення ділянок учасникам АТО, зокрема поділ 22 земельних масивів здійснюють орендарі цих земель, а Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області формує окремі ділянки зі встановленням кадастрових номерів на 14 земельних масивах, що не перебувають у користуванні сільгоспвиробників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *