На Черкащині завершують перше підживлення озимих

польові роботиУ сільгосппідприємствах Черкаської області підходить до завершення перше підживлення озимих культур, підживлено 138 тис. га (67% до прогнозу – 205,0 тис. га). Зокрема, вже підживлено- озимої пшениці – 125 тис. га (67%), озимого ячменю – 11,2 тис. га (74,9%) та озимого жита – 0,8 тис.га (52,0%). Такі дані оприлюднили в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Крім того, озимий ріпак підживлений на площі 37 тис. га (85,2%). У восьми районах аграрії розпочали закриття вологи на площі 18,0 тис. га (2,1% до прогнозу).  Слід зазначити, що в минулому році даний агротехнічний захід було розпочато 5 квітня.

Щодо стану посівів озимих культур. Так, із посіяних 205,0 тис. га сходи отримано на 100% площ, з них в доброму та задовільному стані знаходяться 97,4%, в слабкому та зрідженому – 2,6 відсотків. Сходи озимого ріпаку отримані на 100% площ, з них 93% – в доброму та задовільному стані,  7% – в слабкому та зрідженому. Фітосанітарний стан в області контрольований.

Згідно розрахункового прогнозу, потреба у фінансовому забезпеченні комплексу весняно-польових робіт становить 7,9 млрд. грн, з цих коштів 7,4 млрд. гривень – власні кошти сільгосптоваровиробників та 481 млн. гривень запозичені. Даних ресурсів достатньо для вдалого початку весняно – польових робіт.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *