На Черкащині завдяки службі зайнятості знайшли роботу майже 200 ІТ-фахівців

077d0703-6629-451e-a86a-4e5e86f504b9_resizeПрофесія комп’ютерника на цей час є однією з найпоширеніших у світі. Життя без професіоналів, які змогли б обслуговувати, ремонтувати або налаштовувати комп’ютери, зараз складно уявити.

До особистих і професійних якостей програміста належать: володіння аналітичним мисленням, гарна пам’ять, здатністю робити складні математичні розрахунки, об’єктивно оцінювати можливості технологій та їх використання в кожному конкретному випадку. Оскільки програмування – галузь, що бурхливо розвивається, тому потрібно вміти швидко адаптуватися і постійно вивчати щось нове.

Попит на програмістів в регіоні є високим не тільки у галузі високих технологій, а й в банківській галузі і сільському господарстві.

Протягом 2019 року від роботодавців Черкащини надійшло 232 вакансії фахівців у галузі інформаційних технологій, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 196 вакансій. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила чотири календарні дні. 

У переважній більшості вакансії програміста надходили від ДП «Оризон-Навігація», ПАТ «Азот»,  «Черкасигаз», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», «ЧШК», КП «Смілакомунтеплоенерго», СТОВ «АГРОКО», ТОВ «ТЕП ТРАНСКО», «НЕОКОМ-СЕРВІС», «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ», приватних підприємців.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких у минулому році було близько 600 осіб. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 217 безробітних.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить від 7 тис. грн.

Здобути освіту ІТ-напрямку в регіоні можна в Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького, Черкаському державному технологічному університеті, художньо-технічному коледжі, інформує відділ інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *