Для жителів Ротмістрівської громади провели прийом громадян

86187711_923389701426203_8677793400784683008_o_resize13 лютого в Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді провідним спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Світлана Лошко провела прийом громадян.

Такі прийоми дають змогу наблизити надання кваліфікованих пенсійних послуг безпосередньо до їх одержувачів, підвищити якість та оперативність обслуговування громадян. Цього дня на зустріч  завітали мешканці села, які отримали інформацію щодо:

  • умов призначення пенсії за віком відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”,
  • обчислення страхового стажу для виходу на пенсію достроково як учаснику бойових дій;
  • переваги отримання пенсій через установи банку.

Також відвідувачів ознайомили з послугою, яку запровадив Пенсійний фонд України – подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису.

Тим, хто звернувся, наголосили, впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян із Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Eчасники прийому отримали відповіді на численні питання та інформаційні матеріали.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *