На Черкащині видали перший в Україні документ для виїзду за кордон особі без громадянства

197009106_1472053239811786_7502237533599073957_nЧеркащина стартувала першою: першу заяву на оформлення біометричного документа для осіб без громадянства для виїзду за кордон подали в Управлінні ДМС у Черкаській області 24 травня.

А вже, сьогодні, 7 червня, заявнику видали перше в Україні посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, що містить безконтактний електронний носій, розповіли у міграційній службі Черкаської області.

Біометричні документи, відповідають найсучаснішим міжнародним стандартам у сфері безпеки документів, є більш захищеними від підроблення, копіювання та крадіжки особистих даних.

Документ нового зразка, посвідчує особу без громадянства під час перетину державного кордону України і перебування за її межами. Посвідчення оформлюється для осіб без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, але не мають проїзного документа.

Раніше такі посвідчення оформлялися протягом трьох місяців з дати прийняття заяви-анкети та видавалося строком на три роки. Наразі термін оформлення цього документа скорочено до 15 робочих днів, і видається він уже на строк дії посвідки на постійне або тимчасове проживання, виданої особі без громадянства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *