Гімнасти нашої області вдало завершили Кубок світу

197217190_274777624120166_3404275034393141719_nКубок світу з окремих видів багатоборств з гімнастики спортивної у Cairo ART World Challenge Cup відбувся з 3 по 6 червня в місті Каїр (Арабська республіка Єгипет). Про це повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Черкаську область у збірній Україні представляли на змаганнях Ілля Ковтун та Назар Чепурний. Першого для Ілля Ковтун став чемпіоному вільних вправах та на конь-махах. А Назар Чепурний виборов бронзу на конь-махах. В останній день до своїх нагород Кубку світу їм вдалось додати ще медалі.

Назар Чепурний виборов “золоту” медаль у опорному стрибку, а Ілля Ковтун у цій вправі став “бронзовим” призером.

На паралельних брусах Ілля став третім, а у вправі на поперечині – чемпіоном.

Надалі на спортсменів чекає третій етап Кубка світу, який відбудеться в хорватському Осієку з 12-13 червня.