На Черкащині в учасників ЗНО виявили заборонені речі

cherkasy_zno_porushennya_08.06.2021У чотирьох осіб виявили смартфони та «шпаргалки». На жаль, згідно з правилами, від проходження зовнішнього незалежного оцінювання їх відсторонили. Про це розповіли в управлінні поліції охорони в Черкаській області.

Під час зовнішнього незалежного оцінювання поліцейські охорони забезпечують безпеку на пунктах оцінювання. Основним завданням є створення безпечних та рівних умов для всіх учасників.

Згідно правил, під час роботи над тестом заборонено мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв. Також заборонено використання друкованих або рукописних матеріалів. Наявність заборонених предметів можуть виявляти працівники поліції охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти та особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Так, зафіксовано чотири порушення на пунктах тестування в Черкасах і Жашкові. В учасників були смартфони та додаткова література. Тож, юні хитруни позбавили себе права на продовження здачі ЗНО.

Правоохоронці звераються до батьків майбутніх абітурієнтів з проханням провести роботу з дітьми та пояснити важливість дотримання правил проходження ЗНО. Адже через такі кроки діти можуть залишилися “за бортом” вступної кампанії до омріяного вишу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *