Міський голова Сміли взяв участь у зустрічі керівників територіальних громад Черкаської області

197183273_4120488511364722_686186271923023144_nМіський голова Сергій Ананко взяв участь у зустрічі з керівниками територіальних громад Черкаської області. Голова Черкаської РДА Валерія Бандурко закликала керівників ОТГ до конструктивного діалогу та плідної роботи.

Перед присутніми виступив начальник Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолій Мовчан щодо забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування з територіальними органами Державної податкової служби з питань наповнення місцевих бюджетів.

На теренах Черкаської області впроваджується пілотний проєкт щодо взаємодії органів державної податкової служби та територіальних громад з метою наповнення місцевих бюджетів шляхом залучення відповідних резервів, надходження податків до місцевих бюджетів. У презентації представник податкової служби продемонстрував головам громад шляхи та резерви збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Про забезпечення виконання планового завдання по призову громадян на строкову військову службу у 2021 році поінформував військовий комісар Черкаського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Малимон.

Зокрема, зазначив, про те, що нині триває призов громадян на строкову військову службу, але викликає занепокоєння те, що немає виконання планових показників. Військовий комісар закликав голів територіальних громад посилити роботу у цьому напрямку.

Начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Наталія Темченко поінформувала про Комплексний план просторового розвитку територій територіальної громади, зокрема, проаналізувала проблемні питання налагодження роботи структурних підрозділів архітектури на місцях.

Про виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС розповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль. Коротко зупинився на питаннях, які порушують учасники АТО/ООС і добровольці у звернення.

Начальник Головного управління Державної казначейської служби у Черкаській області Сергій Никопаненко розповів про взаємодію органів місцевого самоврядування з територіальними органами Державної казначейської служби з питань виконання місцевих бюджетів. Керівник казначейської служби області звернувся до керівників громад з проханням приділити належну увагу питанню налагодження системи дистанційного обслуговування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *