Смілянські підприємства увійшли до каталогу найбільших експортерів області

49779920_737436903282307_592532472680415232_nКаталог експортерів області «Buy from Cherkasy region» розробили у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації У каталозі зібрано інформацію про продукцію понад 30-ти найбільш активних підприємств, які працюють у таких галузях, як: харчова, хімічна, переробна, машинобудівна, меблева та легка, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Тут представлено інформацію щодо продукції, яка вироблена в нашому регіоні та пропонується для експорту, повідомляють у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації. У подальшому каталог буде доповнюватися новими виробниками й поширюватиметься серед міжнародних торговельних компаній та асоціацій.

Увійшли до числа найбільш активних увійшли 9 смілянських підприємств.

Харчова промисловість: кондитерська фабрика «Меркурій», «Смілянська хлодня».

Машинобудівна просимловість: ПРаТ «Сміламаш», ТОВ «Смілянський ливарний завод», ТОВ «НВС Телематичні Системи».

Легка промисловість: салон «Сніжана».

Меблева промисловість – меблева фабрика «ЛІВС», ТМ Komforta.

Будівельна промисловість: ТОВ «Континент-груп».

Нині ж каталог розіслано на 65 міжнародні торгові мережі та у 44 посольства України за кордоном, на 25 консульств та 40 представників торгово-промислової палати України за кордоном для поширення серед бізнес кіл.

Найбільша подяка – експортерам Черкащини, перш за все, за співпрацю та наполегливу роботу, яку Ви виконуєте та вкотре доводите всім, що товари вироблені в Україні є креативними, технологічними та конкурентоспроможними на іноземних ринках.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *