На Черкащині цьогоріч нарахували понад 300 тисяч гривень шкоди за порушення земельного законодавства

перевірки земляУпродовж І кварталу 2019 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області провели 165 перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства. За результатами цієї роботи нараховано шкоду, заподіяну внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 311 983 грн., із неї добровільно сплачено 264 948 грн. Про це інформують в у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Також під час інспектування земель державної власності сільськогосподарського призначення оформлено матеріали адміністративних справ стосовно 40 порушень земельного законодавства, вчинених на площі 151,2 га, щодо яких вжито заходів реагування. Видано 62 приписи на усунення порушень земельного законодавства на площі 199,5 га, складено 40 протоколів про адміністративне правопорушення та винесено 38 постанов про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 8347 грн., добровільно сплачено 5627 грн.

До органів державної влади й органів місцевого самоврядування Управління з контролю за використанням та охороною земель обласного Держгеокадастру направило 18 клопотань про приведення вже ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування відповідно до законодавства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *