На Черкащині понад 700 людей з інвалідністю знайшли роботу

цз_люди з інвалідністюЗ початку року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримували майже 2,7 тис. безробітних осіб з інвалідністю. З них працевлаштовані 744 особи, залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру – 457 осіб. Такі дані повідомили у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у поточному році проходив 271 такий безробітний.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей.

Станом на 1 листопада кількість безробітних осіб з інвалідністю зросла на 7,1%, у порівнянні із відповідною датою минулого року, та становила 992 особи.

Вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла майже удвічі, у порівнянні із відповідною датою минулого року, та становила 79 вакансій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *