Гімназисти побували на прем’єрі фольк-опери-балету

39_resizeГімназисти відвідали давнє і величне місто Львів! Познайомилися з історією міста. Прогулялися Площею Ринок, насолодились ароматом львівської кави. Спустились у підземелля, пізнавши давні таємниці.

А ще діти піднялись на Львівську ратушу й побачили місто з висоти пташиного польоту. Відвідали аптеку-музей та копальню кави, посмакували шоколадом у Львівській майстерні. Побували в театрі опери і балету, де милувалися розкішним інтер’єром із золотом і дзеркалами.

Справді яскравою подією стала прем’єра фольк-опери-балету Євгена Станковича “Коли цвіте папороть”. Літературною основою опери стали твори Миколи Гоголя, національний фольклор, героїчний епос, народні обряди.

У картинах-символах донесено до глядача всю історію України та її самобутність. На сцені Запорозька Січ змінювалася Купальською ніччю, Коліївщина – подіями на Майдані.

Музика у поєднанні з хореографією, світловими ефектами і 3D-трансляцією створили неймовірну виставу. Можна сказати, що діти відкрили для себе новий вид мистецтва.

Прес-центр гімназії

39_resize опера_resize

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *