На базі смілянського спортивного клубу “Локомотив” проведуть відбіркові змагання серед залізничників

Залізничники активно готуються до проведення Х  Спартакіади, яка проводитиметься у два етапи: відбіркові змагання та тренувальні збори. Фінал масового спортивного заходу відбудеться з 3 по 6 серпня 2017 року на базі структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ім. Героя України Г.Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця» у м. Харків.
У виробничих підрозділах «Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» та «Фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» станції ім.Т.Шевченка проведуть відбіркові змагання серед працівників регіональної філії, які бажають взяти участь у тренувальних зборах для відбору кандидатів до збірної команди.
Проведення тренувальних зборів з відбору учасників та формування команд  у фінальний тур відбудеться з семи видів спорту. Так, зокрема, у Смілі проводитимуться для гравців у  шахи та шашки.
Детальну інформацію щодо можливості відвідування відомчих спортивно-оздоровчих закладів та участі у змаганнях можна отримати за телефоном (048) 727-24-59.

За інформацією прес-центру регіональної філії «Одеська залізниця»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *