На АЗС області відпрацьовують дії у надзвичайних ситуаціях

nafta-krykun-291x300Головні інспектори Держпраці області проводять тренінги та навчання на АЗС області з метою недопущення виробничого травматизму та підвищення обізнаності персоналу об’єктів підвищеної небезпеки і потенційно небезпечних об’єктів у надзвичайних ситуаціях.

Про це інформують в обласному управлінні Держпраці.

Учасники тренувальних заходів визначали можливі небезпечні ситуації, які можуть виникати в умовах війни. Головні державні інспектори Держпраці Сергій Крикун і Микола Васенін зосередили увагу на можливих сценаріях реагування, запропонували опрацювати на практиці дії персоналу під час ліквідації ймовірної аварії відповідно до Плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій.

Працівники Управління провели тематичні тренінги на низці автозаправних комплексів області, що є об’єктами підвищеної небезпеки. Під час заходів також перевірено виконання запобіжних заходів та наявність засобів захисту, надійність функціонування наявних систем автоматичного регулювання, сигналізації, протиаварійного і протипожежного захисту, інших засобів безпеки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.