Мости міжнародної дружби: Сміла відтепер має нове місто-побратим

За часи незалежності України Сміла “подружилась” з різними іноземними містами. Вони стали побратимами. Зараз під час воєнних дій на території України Європа показує свою всіляку підтримку українцям.

Нині очільники Сміли заклади заклали першу цеглинку у місток дружби між Смілою та французьким містом Бургуен-Жальє.

Як і в будь-яких стосунках все починається з спілкування людина-людина. Наша смілянка Юлі-Анна Химчук з перших днів повномасштабного вторгнення запропонувала свою допомогу рідному місту. І от зараз завдяки їй та її чоловікові Франсуа відбувся перший телеміст між Смілою і Бургуен-Жальє.

Познайомились із мером цього міста Вінсентом Шрікі. В подальшому домовились про муніципальне партнерство. Наразі є конкретна спільна справа. Нові друзі із Франції запропонували відпочинок для смілянських категорійних дітей, в першу чергу для родин полеглих воїнів. Вже забронювали на літо місця для 25 хлопчиків і дівчаток від 10 до 14 років. Бургуен-Жальє місто спортивне, тож пан мер запевнив, що для діток буде організовано безліч розваг та цікавих занять, щоб відволікти їх від суворої реальності війни в Україні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.