Молодіжний актив приєднався до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!- 2015»

25 квітня, у День довкілля, по всій країні проводилася Всеукраїнська соціально – екологічна акція «Зробимо Україну чистою! – 2015».
Це щорічна одноденна всеукраїнська акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку, головною метою якої є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за збереження краси й чистоти навколишнього середовища, виховання екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи. Цього року вона стала вже п’ятою, ювілейною. Наймасштабніша соціально – екологічна акція «Зробимо Україну чистою! – 2015» є частиною міжнародного проекту «Lets Do It World», який об’єднав вже більше 100 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети.
До проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! – 2015» також долучилися члени молодіжного активу міста спільно з працівниками відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту, голова громадської організації «Активна молодь Черкащини» Олександр Дем’янко, які у цей день провели екологічний суботник з прибирання та благоустрою нижньої частини міського парку. За кілька годин активної праці її учасники зібрали у мішки пластикові та скляні пляшки, сухе сміття, прибрали на сходинах та впорядкували місця відпочинку біля сцени. Усього зібрали 63 мішки зі сміттям.
Висловлюємо слова вдячності за сприяння та активну участь у акції голові молодіжного активу міста Юлії Снісаренко (школа № 13), а також Валерії Пащенко та Катерині Кучеровській (школа №2), Вікторії Мойсеєнко (школа №6), Дар’ї Завгородній та Марії Вавер (школа №10), Анастасії Зайцевій (школа №11), Руслану та Яні Брюзгіним, Євгену Коваленку, Івану Лозовому, Ангеліні Гетьман, Анастасії Карпенко (гімназія ім. В.Т.Сенатора), Анастасії Бакуменко, Дем’яну Калінчуку, Максиму Дідуху (СПЕК ЧДТУ), Михайлу Хінціцькому та Олені Шатайло (СТХТ НУХТ), Івану Озюменко (ЦППРК). Щиру подяку учасникам акції висловила також в.о.директора міського парку Ольга Нікітченко.
Отже, своїм прикладом учнівська й студентська молодь ще раз нагадала смілянам, що збереження чистоти довкілля залежить від відповідальності кожного з нас, що чисто не там, де прибирають, а де не смітять та закликає смілян підтримувати чистоту й красу нашого міста.
Наталія Маслюк, начальник відділу
у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *