Черкаську команду «Солідарності» на місцях представлятимуть бійці АТО, волонтери, підприємці, викладачі

Голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман презентував керівників місцевих партійних організацій на Черкащині, які одними з перших приєдналися до партії. Ініціативних та діяльних особистостей об`єднала «Солідарність» до своєї черкаської команди. Серед них: волонтери, підприємці, бійці АТО, викладачі. Ці люди стануть представниками «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на місцях та працюватимуть на розвиток Черкаського краю.

«Для відродження Черкаської області та благополуччя її жителів необхідно вже цього року здійснити повне оновлення місцевої влади, адже саме від керівників на місцях залежатиме успіх реалізації реформ», – розповів голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман. – «Під час місцевих виборів 25 жовтня ми повинні обрати до місцевих рад господарників та професіоналів, тих, кого беззаперечно підтримують громадяни на місцях. Ми сформували регіональну партійну структуру і сьогодні представляємо наших активістів з різних районів Черкащини. Саме на цих людей ми дуже розраховуємо. Формування партійної структури триває. Ми запрошуємо приєднуватися до нас всіх, кому небайдужа доля власного села чи міста, хто розуміє, що, лише доклавши власні зусилля, можна побудувати успішне майбутнє».

Смілянську міську організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» очолив Андрій Шовкун. Нині він перший заступник міського голови Сміли, прийшов у міську владу з бізнесу і знає, як має співпрацювати влада і бізнес. За короткий період роботи в органі місцевого самоврядування зрозумів основні вади механізмів чинної владної системи. Наразі він прагне спростити і наблизити до людей дозвільну систему та вважає за необхідне звітуватися перед громадою щотижня. Саме такі люди з активною громадською позицією зможуть об`єднати  однодумців та досягти успіху в розвитку свого краю.

За словами Василя Фурмана, перед його однопартійцями вже зараз стоїть чимало завдань. Черкаська партійна організація зосередить найближчим часом свою роботу на допомозі воїнам АТО з реалізацією їх соціальних прав, отриманням земельних ділянок, соціальною адаптацією та подальшим працевлаштуванням, на підтримці одиноких ветеранів, на реалізації просвітницьких проектів, спрямованих на патріотичне виховання молоді.

Нагадаємо, Василь Фурман очолив Черкаську територіальну організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» місяць тому.
Прес-служба Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *