Міський голова Сміли взяв участь у XVII Українському муніципальному форумі

Такі зібрання є майданчиком для відкритих дискусій та вироблення спільної позиції представників місцевого самоврядування, державної влади та міжнародних партнерів.

Нині ключовою темою стала «Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України», повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

Серед учасників майже 400 представників українських громад, органів державної влади, міжнародних інституцій, європейських муніципалітетів, представників дипломатичного корпусу. Поважні спікери та цікаві дискусії. Відбулася предметна розмова про життя в громадах в наших реаліях та перспективи на майбутнє.

Наголошувалось, що для розвитку місцевого самоврядування місцеві громади повинні мати достатні ресурси й повноваження задля безпеки своїх територій та мешканців. І тут вже можемо говорити про співпрацю з європейськими колегами.

Обговорили і розвиток економіки, демократичне управління, і роль людини у громадах, впровадження соціальних послуг. Соціальна сфера є однією з найактуальніших у відбудові та розвитку країни, збереженні людського потенціалу.

– Спілкуючись зі своїми колегами з інших областей, вкотре переконався, що Черкащині дуже пощастило стати тиловою областю України. Ті області, які тримають оборону, які близько до лінії фронту, котрі 24/7 стійко витримують підлі напади ворога. Українці – неймовірно сильні духом і бажанням перемогти ворога, – зазначив очільник Сміли.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.