Мінування, штурм та інші форс-мажори: у судах Черкащини завершилися тактико-спеціальні навчання

149171545_262662981888162_6280919710187683042_oНа Черкащині завершився тиждень спільних тактико-спеціальних навчань співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, поліцейських кінологічного центру та відділу вибухо-технічної служби обласного управління поліції та рятувальників. Так, правоохоронці тренувалися на базі Смілянського, Кам’янського та Черкаських судів.

На завершення навчання були за особливою легендою проведення – відпрацювання дій у разі повідомлення про замінування Черкаського апеляційного суду.

Учасники поетапно відпрацювали оперативні дії в разі виявлення вибухового пристрою на прилеглій до суду території та провели тренування з ліквідації умовного загорання в приміщенні суду.

Під час інструктажу начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко наголосив, що першочерговим завданням Служби є створення безпечних умов для суддів, працівників апарату суду та учасників судових процесів, в тому числі в розрізі навчання. Окрему увагу звернув на алгоритм дій всіх силових структур у разі виникнення форс-мажорних ситуацій у судових установах області, а саме надходження інформації про замінування.

Водночас про типи вибухонебезпечних предметів та способи їх знешкодження розповіли поліцейські відділу вибухо-технічної служби Головного управління Національної поліції в області.

Завершилися навчання підбиттям підсумків та постановкою завдань на подальше удосконалення дій та підвищення рівня взаємодії співробітників Служби судової охорони з іншими силовими структурами, розповіли в обласному управлінні Служби судової охорони.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *