Міндовкілля запустило застосунок ЕкоЗагроза: українців запрошують вступати до екобатальйону

280295166_340661821502935_8798947596111619917_nЕкоЗагроза – https://ecozagroza.gov.ua/ – це офіційний вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані.

Наприклад, якщо телеграм-канали лякають радіаційним забрудненням – перевірити, чи радіація зараз в нормі. Горять ліси неподалік – подивитися актуальні дані про якість повітря.

Руслан Стрілець: Більшості з нас знайома ситуація, коли після новин про авіаудари по нафтобазам або підрив цистерн з хімікатами, починаєш швидко шукати інформацію про екологічну небезпеку поряд. В умовах активних бойових дій на території України та інформаційної війни, ми розуміємо, що українцям важливо мати у СМАРТФОНІ єдине офіційне джерело перевіреної інформації. Тому створили вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля – ЕкоЗагроза.

У застосунку на інтерактивній мапі України можна подивитися:
1) дані моніторингових систем щодо якості повітря та рівня радіаційного забруднення по всій Україні;
2) актуальні факти екологічних загроз, спричинених російськими окупантами.
Українці також можуть повідомляти про всі факти екологічних злочинів проти довкілля, свідками яких вони стали. Наприклад, про горіння військової техніки; пожежі в лісі; розлив нафтопродуктів чи отруйних речовин у ґрунт або водойму; викид отруйних речовин (хлор, аміак, сірководень, синильна кислота, азотна кислота) у повітря тощо.
Для зручності кожного, у застосунку доступна функція виклику екстрених служб.

– Ці дані необхідні для швидкого усунення наслідків, а також будуть використані для стягнення з рф всіх завданих Україні збитків. І поки наші військові боронять кордони і бережуть наші життя, ми маємо берегти все те, заради чого вони захищають нашу країну”, – зазначив Міністр.

 
GooglePlay – завантажити додаток: https://bit.ly/ecozagroza_googleplay
AppStore – завантажити додаток: https://apple.co/3P7pyJ8
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.