Бути волонтером – означає допомагати іншим

photo_2022-05-12_13-32-06Гуманітарні вантажі від іноземних благодійників з Польщі, Португалії, Італії та Німеччини продовжують надходити в Черкаський район.

У котрий раз гуманітарну допомогу доставляють  у наш район Віталій Юцевич у співпраці з італійськими волонтерами Асоціацій «Cavaion nel Mondo» з Cavaion Veronese (Верона) та «Domanizavtra» з Darfo Boario Terme (Brescia), Олександр Темноход та Віталій Колісник. Вони привезли найнеобхідніші ліки, гігієнічні засоби, дитяче харчування, одяг, підгузки, продукти харчування та багато інших потрібних речей в Україну з-за кордону.

Голова Черкаської РВА подякувала партнерам: ТОВ «Завод Смілянська Хлодня», директору Олені Кислій, ТОВ «Черлис» в особі Максима Неньки за доставлену гуманітарну допомогу з Польщі та Німеччини. Засоби особистої гігієни, дитячі пюре, каші, медикаменти, антисептики, одяг, різні продукти харчування, балаклави, берці, спальники, рушники, ковдри, сухі сніданки – це все отримали завдяки їм.

Також вдячність Роману Дорошенку та Олегу Грушевському за доставку засобів гігієни, дитячого харчування з Португалії та Віталію Лисенку за засоби гігієни для дорослих з Польщі, Литви та Австрії.

– Бути волонтером – значить допомагати іншим! Що зараз надзвичайно важливо! – зазначила очільниця Черкаського району.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.