Міг поїхати до дівчини на Донеччину: поліція розшукала парубка, який втік з дому

Мати повідомила поліції, що за її відсутності син зібрав всі свої речі й покинув домівку. Раніше він казав, що хоче поїхати до дівчини з Донеччини.

Інцидент стався увечері на Звенигородщині. 17-річний парубок, поки вдома нікого не було, протягом дня зібрав речі та пішов з дому. Коли мати повернулася й помітила відсутність сина, одразу забила на сполох і звернулася до поліції.

Жінка розповіла, що їхня родина втікла від російських окупантів, та в Покровську залишилась дівчина з якою син мав стосунки. Він неодноразово казав, що хоче поїхати до неї, втім мати його не пускала.

Жінка намагалася зв’язатися з сином, а він не відповідав на дзвінки. Вона не полишала надії, що син не встиг дістатися сходу й повернеться у родину.

Поліцейські зреагували оперативно, до пошуків задіяли всі необхідні сили та засоби. Відпрацювали авто та залізничні вокзали на Звенигородщині. Повідомили та надали орієнтування водіям автобусів і таксі.

У результаті розшукових заходів, хлопця виявили на автовокзалі в місті Шпола. З ним поліцейські провели профілактичну бесіду та повернули матері.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.