Метеорологи розповіли, якої погоди чекати на Смілянщині у третій декаді серпня

погодаМетеорологи смілянської метеостанції проаналізували погодні умови другої декади серпня та розповіли, якою погода до кінця серпня. Більшу частину другої декади серпня, погоду нашого краю формував Азорський антициклон, тому переважала суха, дуже тепла з дефіцитом опадів погода. В окремі дні денна температура досягала спекотних позначок +35°.

Середня декадна температура повітря, у порівнянні з попередньою декадою, підвищилась на 2° і становила +20,8°, що на 2° вище кліматичної норми. У найтепліший день 13.08 максимальна температура повітря підвищувалась до +35°, поверхня грунту прогрівалась до +61°.У найхолоднішу ніч 19.08 мінімальна температура у повітрі  та на    грунті знижувалась до +9°.  

В цілому погодні умови декади були сприятливими для продовження жнивної кампанії. В господарствах Смілянщини  завершено збір врожаю озимих і ранніх зернових, зернобобових, технічних культур. Аграрії продовжують готувати грунт під посів озимих .

Консультація погодних умов на третю декаду серпня 2019 року

За консультацією синоптиків, до кінця серпня характер погоди не зміниться. Завдяки впливу  антициклону на Смілянщині зберігатиметься суха, тепла та переважно сонячна погода. Температура повітря в нічні години очікується 11-16º, вдень 26-31º.

Радіаційний фон у Смілі становить 15 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *