Фахівці центру зайнятості запрошують жителів громад отримати фах тракториста або швачки

Березняки 20.08.2019_resizeПід час виїзного консультативного заходу до Березняківської ОТГ співробітники центру зайнятості повідомили про актуальні вакансії в регіоні та запрошували селян вивчитися на трактористів та швачок.

Ольга Самарська, начальниця відділу активної підтримки безробітних: «Зараз формуються групи на навчання за професіями «швачка» у м.Сміла та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» у м.Золотоноша. Перед навчанням потрібно заключити договір з роботодавцем щодо працевлаштування.»

Лариса Задорожна, заступниця начальниці відділу організації працевлаштування населення, доповнила: «До речі, компанія «Євраліс» зараз запрошує трактористів. Ще цей роботодавець створив 135 робочих місць на сезонні роботи зі збору урожаю кукурудзи. Потрібні сортувальники, оператори виробничої дільниці, диспетчер (вагар), водії навантажувачів Також бажаючих запрошують працювати на заводі в Івано-Франківську. Заробітна плата – 15 000 грн. Надають житло та безкоштовне транспортування, навчання на робочому місці. Потрібно в’язати схемні джгути для європейських автомобілів»

Жителі громади жваво обговорювали актуальні вакансії, переваги та недоліки пропозицій від роботодавців.

Інформація Смілянського МРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *