Майже два десятки осіб виявлено поліцією, які реалізовували рідкісні рослини

indexНа території Черкаської області з 6 березня по 31 травня проводиться операція “Первоцвіт-2017”. На ринках, вулицях, площах міст та інших населених пунктів заборонено продаж рідкісних видів дикоростучих рослин та рослин, що знаходяться під загрозою зникнення і занесених до Червоної книги.

В ході проведення заходів станом на 15 березня працівниками Національної поліції в Черкаській області виявлено 19 порушень законодавства пов’язаного з незаконним збиранням та реалізацією рідкісних видів рослин. Зокрема, відносно 18 осіб складено матеріали про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого статтею 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення та відносно 1 особи складено матеріали за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.
Головне управління Національної поліції звертається до громадськості з проханням повідомляти до органів Національної поліції інформацію про факти порушень чинного законодавства пов’язаних з незаконним збиранням, вивезенням за межі України рідкісних видів рослин та їх реалізацією.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *