Майже 100 звернень надійшло від черкащан щодо підвищення цін на товари від початку воєнного стану

продукція_продуктиДо Держпродспоживслужби Черкащини протягом лютого – червня 2022 року надходили звернення від споживачів щодо підвищення цін. Від початку введення воєнного стану — майже 100 таких звернень.

Про це повідомила головна спеціалістка сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Марина Харенко.

Звернення громадян стосувалися, зокрема, підвищення цін на харчі, паливно-мастильні матеріали та ліки.

Фахівці Держпродспоживслужби в Черкаській області надають споживачам роз’яснення щодо переліку товарів, що мають істотну соціальну значущість. А це цукор, пшеничне борошно вищого сорту, молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), хліб житньо-пшеничний, яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча, четвертина тушки курячої), батон та рафінована соняшникова олія.

Із 20 травня суб’єкти господарювання, які реалізують паливно-мастильні матеріали на АЗС, визначають ціни без обмежень рівня торговельної надбавки, пояснила головна спеціалістка сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Якщо черкащани виявлять підвищені ціни на соціально значущі товари, вони можуть першочергово звертатися до адміністрації торгових мереж (магазинів, кіосків тощо), а також до Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області:

за телефонами: (0472) 33 12 08; (0472) 63 05 27;
за допомогою електронної пошти: zahyst.cherkasy@gmail.com.
У зверненні необхідно зазначити найменування та адресу магазину, назву населеного пункту та додати підтверджувальні фото і чеки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.