Лісівники Черкащини підбили підсумки роботи за 9 місяців

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства провели засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України.

Тут заслухали доповіді про стан роботи з управління персоналом в галузі в умовах воєнного стану, а також про про план роботи колегії Державного агентства лісових ресурсів України на 2023 рік, підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі, про санітарний стан лісів, заходи з поліпшення санітарного стану за 9 місяців 2022 року, та щодо заготівлі деревини непромислового використання та створення запасів на складах підприємств.

Як озвучили на засіданні, за 9 місяців цього року лісівники Черкащини провели відтворення лісів на 21,3 тис. га (71,7% до плану року). Провели заходи із формування молодняків на площі 28,2 тис. га (115% до запланованого). Заготовлено 8,8 млн м. куб. ліквідної деревини.

Чистий дохід від реалізації продукції цьогоріч склав 17 191,9 млн грн, що на 1 566,9 млн грн більше аналогічного періоду минулого року (приріст 10%).

Реалізація на 1 працюючого складає 487,2 тис. гривень.

Середньомісячна зарплата склала 19702 грн, (що на 23% більше аналогічного періоду минулого року).

Щодо платежів до бюджетів усіх рівнів та Єдиного соціального внеску, то за 9 місяців цього року лісівники Черкащини сплатили 6 841,8 млн грн (що на 791,4 млн грн більше аналогічного періоду минулого року).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.