Лісівники Черкащини передали для ЗСУ понад півсотні автомобілів

Лісівники Черкащини від перших днів повномасштабної війни надають допомогу військовослужбовцям, волонтерам, цивільним.

Зокрема, передають паливно-мастильні матеріали, засоби для обігріву, електропостачання, речі першої необхідності, харчі, автозапчастини, техніку.

Для Збройних Сил України вже передано 52 одиниці транспортних засобів, серед яких вантажівки, легкові автівки, фургони, пікапи, мікроавтобуси.

У 2022 для потреб ЗСУ та обороноздатності держави держлісгоспами Черкащини передано 6150 кубометрів деревини та пиломатеріалів.

Неодноразово були відправлені гуманітарні вантажі лісівникам та їхнім родинам із тих областей, які постраждали від військових дій та російських окупантів: продукти харчування тривалого зберігання, медикаменти, предмети медичного призначення, непродовольчі побутові товари.

Наразі лісівники активно підтримують Херсонщину – передано 60 кубометрів дров`яної деревини та 27 кубометрів дров колотих для однієї з громад.

Разом із тим, держлісгоспи Черкащини працюють в посиленому режимі. Висаджено 7,4 мільйона сіянців деревних порід. Сплачено 560 мільйонів податків і зборів. Для країни лісівники завжди були і будуть надійною підтримкою в обороноздатності, наголошують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.