Курсанти ознайомилися з роботою системи «Custody Records» та ізолятора тимчасового тримання

Аби зрозуміти специфіку роботи системи «Custody Records» та ізолятора тимчасового тримання для курсантів та студентів, що проходять стажування в Черкаському районному управлінні поліції, провели ознайомчу лекцію та екскурсію.

Зустріли слухачів старший інспектор з особливих доручень Департамент головної інспекції та дотримання прав людини Олександр Грама та старший інспектор відділу службових розслідувань Управління головної інспекції ГУНП в Черкаській області Віталій Ївженко.

Спікери пояснили майбутнім правоохоронцям, що «Custody Records» — це система електронної фіксації всіх дій, що відбуваються із затриманими особами. Використовуючи мультимедійні засоби, присутнім продемонстрували ситуації, які підтвердили доцільність впровадження такої системи.

Курсанти та студенти відвідали службові приміщення, до яких доставляються затримані та кімнати, що призначені для слідчих дій. Також спікери не оминули питання дотримання службової дисципліни під час несення служби курсантами.

Під час заходів курсанти та студенти зрозуміли, як відбувається процес затримання, збереження доказів, забезпечується правовий захист затриманих осіб та як поліцейські забезпечують права громадян у межах закону.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.