Черкащани залишаються пліч-о-пліч з Іванівкою

Черкащани залишаються пліч-о-пліч з Іванівкою. Херсонщина оговтується від окупації. Від російських окупантів тут залишилися страшні спогади та «мертва» військова техніка. Збройні Сили України роблять усе можливе для того, щоб окупант більше ніколи не вдерся до осель жителів деокупованої Херсонщини. Черкащани, які підтримують херсонців – роблчть все, щоб ці люди могли жити в своїх, відновлених від руйнувань ворожих атак ворогом, домівках.

Про це повідомила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Нинішній візит на Херсонщину, як і попередні, не обійшовся без доставки будматеріалів: металопластикові вікна, пиломатеріали, цвяхи й інше превезено і вже використовується для виконання ремонтно-будівельних робіт приватних будинків, які узяв під своє шефство Черкаський район.

Очільниця району подякувала соціально-відповідальному бізнесу, будівельникам та волонтерам, які підтримали ініціативу. Це важка але дуже потрібна робота.

Черкащани продовжують реалізовувати національний проєкт відбудови “Пліч-о-пліч”, який ініційований Президентом України та допомагають у відбудові постраждалих громад.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.