Краєзнавча розвідка до мікрорайону Кут

Учасники гуртка «Патріот», який працює у ЗОШ № 7, цікавляться минувшиною та сучасним життям рідного міста, не втрачають нагоди ближче познайомитися з природними та історичними об’єктами мікрорайонів Сміли. Отож, дотримуючись традиції регулярно проводити краєзнавчі розвідки в окремих частинах міста, 30 жовтня гуртківці вирушили до мікрорайону Кут.

22Про цікаві, але маловідомі місцини мікрорайону Кут учасникам розвідки зголосилася розповісти краєзнавець, майстер народної творчості, ветеран педагогічної праці Тамара Євгенівна Зеленецька, яка відправилася у двогодинну мандрівку разом із учнями. Подорож стартувала на дамбі через річку Сріблянку, рухаючись якою гуртківці почули змістовну розповідь Т.Є. Зеленецької про острів Кохання, острів Смерті, джерело «Тамарине», дізналися про флору і фауну цієї місцевості, оглянули пам’ятки, які пов’язані із розвитком залізничного сполучення у Смілі.

Вулиці мікрорайону Кут нагадали гуртківцям про історію міста в часи Великої Вітчизняної війни, зокрема, про діяльність мужніх підпільників В.Ф. Ромейка та В.Ф. Гордієнко. Знайомство з мікрорайоном завершилося оглядом колишнього мисливського будинку графів Бобринських, який знаходиться на території табору «Тимурівець».

 

Петро Єлесін, вчитель історії школи № 7, керівник гуртка «Патріот»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *