Джип з Умані поїхав на підмогу «кіборгам» в Донецький аеропорт

Вчора на центральній площі міста увагу перехожих притягував камуфльований позашляховик. Підходимо ближче. Питаємо в чоловіків, що стоять поруч з авто, що і як.
Олег Волошин, майор запасу: «Це авто Уманського відділення «Української асоціації кадрових військових звільнених в запас». В Умані головою відділення є полковник запасу, ветеран Афганістану, В’ячеслав Юрійович Крижановський. Я є секретарем.
2Цей позашляховик «Нісан Навара» нам допомогли придбати наші побратими, з якими ми служили в армії. Вони зараз мешкають в Ірландії. Депутат обласної ради Олександр Олійник пригнав його з Польщі в Україну. В Умані до нього приклали руку небайдужі люди, щоб привести його до гарної форми. Володимир Гончарук майже тиждень робив йому «макіяж» – фарбував його у маскуючи кольори.
І сьогодні ми маємо за честь передати його безстрашним козакам з Кіровоградського полку спецпризначення (десантники). Цих хлопців знає вся Україна, як «кіборгів» з Донецького аеропорту. Туди він і вирушить працювати сьогодні. Він їде не пустим – небайдужі люди запакували його теплими речами, спорядженням, їжею.
Це перший позашляховик. Наступний плануємо передати в батальйон «СІЧ», де також служать наші хлопці з Умані.»
Текст, фото – Юрій Красновид
Сайт міста Умань 04744.info

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *