КРАДІЯ ДЕТАЛЕЙ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ ВИКРИЛИ ТРАНСПОРТНІ МІЛІЦІОНЕРИ

Працівники лінійного відділу на станції імені Т.Шевченка «на гарячому» затримали 18-річного жителя Черкаської області, який на перегоні ст. Білозір’я – ст. Ірдинь демонтував 41 деталь верхньої будови колії.
До чергової частини ЛВ надійшло повідомлення від шляхового майстра Черкаської дистанції колії про відсутність на 16-17 кілометрі підкладок та колійних костилів.
Працівники міліції виїхали на місце події і на даному відрізку непрацюючої колії залізниці викрили 18 – річного жителя Черкаської області, який переносив викрадені деталі верхньої будови колії і завантажував до легкового автомобіля.
Молодик пояснив, що чекав свого товариша біля військової частини, поряд з якою проходить тимчасово непрацююча залізнична колія. Спокусившись на легку наживу, хлопець за допомогою інструменту демонтував 41 деталь залізниці з метою подальшої здачі їх до пункту прийому металобрухту.
Зі слів правопорушника, він ніде не працює, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, а крадіжку здійснив через нестачу коштів.
Вилучені деталі повернуті залізниці. Сума завданого збитку встановлюється.
«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 (Крадіжка) КК України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років», – повідомив начальник ЛВ на ст. ім. Т.Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.
Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *