Крадій, якого посадили під цілодобовий арешт, не став його дотримуватися і знову пішов на злочини

крадійЖитель Шполянщини вчерговий раз зламав замок та проник до підсобного приміщення на територію домоволодіння місцевого жителя та обікрав його.

Зловмиснику оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення за статтею крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у приміщення.

Водночас, розслідуванням установлено, що цього року порушнику вже інкримінували такі ж злочини –крадіжки та, навіть, грабіж.

Попередньо прокурор ініціював питання у суді про те, щоб обвинуваченого посадили під варту. Але клопотання задовольнили частково. Слідчий суддя ухвалив рішення про обрання підозрюваному цілодобового домашнього арешту.

Втім, це підсудного не зупинило і він продовжив свою злочинну діяльність.

Наразі чоловіку знову оголосили підозру за нові злочини та цього разу прокурор довів, що невиправного крадія треба посадити саме під варту, що передбачає утримання в ізоляції від суспільства.

Досудове розслідування та судовий розгляд кримінальних справ триває. У суді прокурор наполягатиме на справедливому та суворому покаранні з метою захисту суспільства від злочинних посягань, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *