14 смілянських лісівників стали депутатами місцевих рад

вибориЗавершився виборчий процес. На цьогорічних виборах депутатами місцевих рад стали 14 лісівників Смілянського лісгоспу.

У їх числі – директор Смілянського лісгоспу, депутат обласної ради Юрій Сегеда і 13 смілянських лісівників – депутатів місцевих рад, котрим виборці довірили представляти свої інтереси та вирішувати життєво важливі питання і проблеми.

Смілянські лісівники не одне скликання беруть участь у виборчих перегонах, прагнучи стати частиною апарату виконавчої влади, аби зробити свій внесок у розвиток громад. 

– Особисто для мене бути депутатом – це мати ще один механізм реалізації змін на краще, – говорить директор підприємства Юрій Сегеда. – Можливість зробити більше у цьому напрямку. З власного досвіду знаю, що буде непросто. Як керівнику, приємно, що працівники виявляють небайдужу позицію, не бояться відповідальності і хочуть активно сприяти розквіту громад.

Лісівники добре знають проблеми сіл, на території яких працюють, та їхніх жителів, адже з року в рік люди потребують їхньої підтримки. Лісівники приходять на допомогу, коли снігопади засипають сільські дороги, беруть участь в облаштуванні та ремонті доріг, а напередодні новорічних свят забезпечують сільські заклади освіти та культури ялинками.

Сільські голови в один голос стверджують, що не уявляють повноцінної роботи без таких небайдужих людей, як лісівники, адже тільки спільними зусиллями у вирішенні нагальних питань можна добитися позитивних зрушень та домогтися кращого життя у своїх населених пунктах, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *