Корпоративні права та нерухомість на Черкащині, якими володів росіянин передано до АРМА

Черкаська обласна прокуратура ініціювала передачу в управління АРМА корпоративних прав та нерухомого майна громадянина російської федерації загальною вартістю майже 2,5 млн грн, арештованого під час розслідування кримінального провадження за фактом фінансування дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Нагадаємо, на території області здійснює господарську діяльність підприємство, засновником та власником якого є громадянин російської федерації. Українське підприємство активно співпрацювало із суб’єктами господарювання на території країни-агресора, які, в свою чергу, співпрацювали з іншими державними та муніципальними органами РФ, крім того, здійснювало перекази підприємствам, розташованим на території росії, власником яких є одна й та сама особа.

Ухвалами суду задоволено клопотання прокурорів обласної прокуратури та накладено арешт на корпоративні права (100% статутного капіталу), складські та адміністративні приміщення, загальною площею понад 2300 м2, вартістю майже 2,5 млн грн, розташовані на території Черкаської області.

У подальшому арештоване майно передано до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.