Актуальність боротьби з СНІД не зменшується

Попри воєнні події в країні, довготривалу пандемію, не варто забувати про необхідність акцентувати увагу суспільства на боротьбі зі СНІДом, ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

У цьому впевнені у Смілянському технологічному фаховому коледжі.

Днями соціальний педагог Євгенія Лисянович та медичний працівник Людмила Хилобока провели пізнавальну бесіду з елементами тренінгу «СНІД та безпека здоров’я».

Студентам нагадали про шляхи передачі ВІЛ-СНІД, а також місцезнаходження закладів, в яких можна пройти тестування на ВІЛ- інфекцію, звернутись за допомогою чи консультуванням.

Практичний психолог Ольга Подобна та гуртківці студентської телестудії Вікторія Чубін та Даніїл Артеменко організували та провели діалог у форматі відео опитування з метою підвищення рівня обізнаності студентів про ВІЛ/СНІД, його профілактику та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Головна теза проведених заходів – пропагування здорового способу життя в молодіжному суспільстві через поінформованість про ризики, зазначили у смілянському коледжі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.