Коротко про головне із засідань комісій міської ради

Перед черговою сесією міської ради, яка запланована на 27 березня, відбулися засідання постійних комісій для попереднього розгляду проєктів рішень.

Постійною комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства підтримали зміни до Статуту КП «Смілакомунтеплоенерго» та затвердження його у новій редакції.

Постійною комісією міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації рекомендували раді затвердити Програму «Реформування системи шкільного харчування на 2024-2029 роки», Статути ДЮСШ «Олімп» та ДНЗ №12 «Ромашка». Розглянуто 20 проєктів рішень щодо виділення коштів, у тому числі на лікування мешканців міста та членам сімей загиблих.

Постійною комісією міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції, надзвичайних ситуацій заслухали програми щодо приведення захисних споруд комунальної власності до належного стану та забезпечення життєдіяльності критичної інфраструктури громади; підтримали зміни до Положення про управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста виконавчого комітету, та обговорили 43 проєкти рішень щодо погодження перейменування вулиць та провулків міста.

Комісією міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування розглянуто 48 проєктів рішень, зокрема щодо надання дозволів на розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою, поділу земельних ділянок, надання їх у власність та оренду, укладення та поновлення договорів оренди землі, надання земельних ділянок закладам освіти та ОСББ у постійне користування тощо.

Комісією міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності підтримано проєкти, що попередньо були розглянуті комісіями, розглянули передавальний акт КП «Готельний комплекс «Сміла» у зв’язку з припиненням його діяльності, а також рекомендували раді затвердити низку проєктів щодо управління комунальним майном та внести зміни до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2024 рік.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.