ЧЕРКАСЬКІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ З ПЕРЕМОГАМИ

Відкритий чемпіонат України з велоспорту (крос) в індивідуальній гонці 2 тур (всі вікові категорії), Кубок України (крос) в груповій гонці (чоловіки, жінки), всеукраїнські змагання в груповій гонці (юніори, юніорки, юнака, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата) з велосипедного спорту (шосе) відбулися з 15 по 17 березня 2024 року у місті Кропивницький.

За перемогу змагалися понад 200 спортсменів, серед них 18 спортсменів-велосипедистів з Черкащини.

За результатами змагань скарбничку нагород поповнили такі спортсмени:

• В’ячеслав Коноплянко здобув золото (групова гонка, юнаки 10,8 км)
  • Ярослав Кліменко виборов 1 місце (індивідуальна гонка, юніори 8,1 км)
  • Богдан Потьомко виборов золото (індивідуальна гонка, юнаки 5,4 км) та срібло (групова гонка, юнаки 10,8 км)
  • Данило Козоріз – 2 місце у груповій гонці серед чоловіків (18,9 км) та індивідуальній гонці середюніорів (8,1 км)
  • Ростислав Царан зайняв 2 місце (індивідуальна гонка, чоловіки 8.1 км)
  • Ганна Позднякова виборола золото у груповій гонці (дівчата 8,1 км) та індивідуальній гонці (дівчата 5,4 км)
  • Карина Потьомко стала переможницею у індивідуальній гонці (юніорки 5,4 км)
  • Єлизавета-Софія Зубкова зайняла 2 місце (індивідуальна гонка, жінки 8,1 км)
  • Юлія Тичковська здобула срібну нагороду (індивідуальна гонка, дівчата 5,4 км)
  • Каріна Левченко зайняла 2 місце у індивідуальній гонці (жінки 8,1 км) та 3 місце у груповій гонці серед жінок (13,5 км)