Конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту інформує про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається  фінансова підтримка у 2019 році.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка» з метою комплексного розвитку національно – патріотичного виховання та надання підтримки громадським об’єднанням у 2019 році на виконання заходів щодо національно – патріотичного виховання Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно – патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається  фінансова підтримка у 2019 році.

Детальну інформацію щодо проведення конкурсу можна знайти за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCiTAcpgUuDsQ4 lAjsr5cew.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *