Кіберполіція розглядає варіанти покращення ефективності роботи підрозділу у протидії піратству в Україні

Про це йшлося 19 вересня під час конференції щодо протидії піратству в Україні, яка пройшла в рамках медіафоруму «KyivMediaWeek», інформує офіційний сайт Національної поліції Черкаської області.

Про результати роботи підрозділу із протидії злочинам, що вчиняються у сфері порушення прав інтелектуальної власності, представники кіберполіції розповіли під час конференції на тему «Боротьба з піратством в Україні: що зроблено – що робити. 2018»

Так, для ефективної роботи правоохоронців у цьому напрямку залишається актуальним взаємодія з правовласниками. Оскільки злочини у сфері інтелектуальної власності є злочинами приватного обвинувачення, для того, аби розпочати розслідування та притягнути винних осіб до відповідальності, необхідно, щоб саме правовласники зверталися до правоохоронних органів з повідомленнями про порушення їх прав.

«Наразі налагоджено взаємодію з рядом правовласників, які відслідковуючи свій контент, повідомляють нам про порушення. З цього моменту ми, як правоохоронці, маємо право розпочинати кримінальне розслідування та документувати факт вчинення злочину», – зазначив представник Департаменту кіберполіції.

Так, у 2018 році працівники Депаратменту кіберполіції задокументували бильше сотні фактів порушень у сфері інтелектуальної власності за якими були розпочаті кримінальні провадження. Наразі слідство за усіма фактами продовжується. Водночас, у 2018 році більше 30 справ цієї категорії вже направлено поліцією до суду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.