Комісія вирішила відновити роботу агропромислового ринку з 13 травня

img_20200512_100024До виконавчого комітету міської ради звернулася ГО “Колегія підприємців” щодо відновлення продажу промислових товарів на міських ринках.

12 травня під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з даного питання.

Секретар міської ради Віктор Федоренко та в.о. першого заступника міського голови Павло Смоликов запропонували підтримати приватних підприємців та сприяти у відновленні продажу промислових товарів.

Директор ринку Володимир Супрун та приватні підприємці звернулися до  членів комісії з проханням підтримки малого бізнесу та позитивного вирішення питання.

Начальник Смілянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Микола Щербаков запропонував затвердити тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів при  проведенні торгівлі.

Комісія вирішила відновити роботу агропромислового ринку з 13 травня за умови неухильного виконання профілактичних заходів при здійсненні торгівлі, зазначених у Постанові Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №17 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (крім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Джерело офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *