Історія смілянської медичної сестри

IMG-20200507-WA0002Анна Шиліна – колишня клієнтка центру зайнятості, а зараз – медична сестра поліклінічного відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. С. Бобринської».

Працює на прийомі у кабінеті інфекціоніста.  Виховує  трирічного сина Назарка.

Анна закінчила Черкаський медичний коледж і здобула спеціальність «Сестринська справа». Працювала у стаціонарному відділенні медичною сестрою КНП «Черкаська обласна психіатрична лікарня». Після звільнення звернулася до центру зайнятості. Перебуваючи на обліку безробітних, не розслаблялася – сама шукала роботу: «Друзі повідомили про вакансію у КНП «Смілянська БЛ ім. С. Бобринської». Я звернулася туди, успішно пройшла так званий «вступний іспит» у головної медичної сестри, завідуючого і залишилася працювати.»

Зараз, під час поширення COVID-19, Анна працює у приймальні інфекціоніста: «Я слідкую за статистикою поширення цієї хвороби серед медичних працівників, тому розумію наскільки важливо ретельно дотримуватися всіх заходів безпеки. Наші працівники мають змогу пройти тестування на COVID-19 у разі поганого самопочуття чи після контакту з пацієнтами, які мали позитивний результат такого тестування. І я теж слідкую за своїм здоров’ям, адже вдома на мене чекає малолітній синочок.»

Під час карантину дитячі садочки закриті. Тож за сином Анни, Назарком, у робочі дні доглядають дідусь та бабуся. Синочок допомагає по господарству: садити город, йому подобається кормити нутрій з дідусем. Анна каже: «Улюблена гра – це з іграшковими автомобілями. Коли у мене вихідний – ми разом стрибаємо на батуті, граємося, розважаємося. Бути мамою – це привід самій стати дитиною і відчувати неймовірне щастя від посмішки на маленьких вустах».

Підготувала А. Хоменко,

Фахівець СМРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *