Коменданту гуртожитку повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем

Повідомлено про підозру коменданту гуртожитку одного з комунальних підприємств Черкас за фактом використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших фізичних осіб, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом інтересам юридичної особи.

Встановлено, що чоловік, перебуваючи на посаді коменданта гуртожитку одного з комунальних підприємств Черкаської міської ради, з метою одержання неправомірної вигоди отримував від поселених в гуртожитку внутрішньо переміщених осіб кошти за сплату комунальних послуг. В подальшому зловмисник не сплачував ці кошти, а використовував на власні потреби, внаслідок чого комунальному підприємству завдано шкоди на суму 157 тис. грн.

За це чоловіку може загрожувати до 6 місяців арешту або обмеження волі на строк до трьох років. У гіршому випадку – позбавлення волі на той самий строк, штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.