Колегіанти спілкувалися з гостем із Нової Зеландії

DSCN4988Нещодавно до нашої школи завітав гість із Нової Зеландії. Це вже третя зустріч Стівена Хопкрофта з колегіантами. Пан Хопкрофт відвідав уроки учнів усіх класів середньої ланки. Спочатку Стівен провів невеликий конкурс для знавців правопису англійською мовою, переможці якого отримали маленькі солодкі сюрпризи із Нової Зеландії. Потім учні поділилися на групи та разом з учителем Оксаною Устименко та паном Хопкрофтом грали у настільні ігри  – у цій невимушеній атмосфері і відбувалося спілкування.

У той час, коли вчитель допомагала грати одній групі, дітям вдавалось знайти контакт з іноземцем без будь-якої допомоги. Учні, у свою чергу, дізнавались більше про життя за кордоном: адже за правилами гри, щоб зробити крок уперед, потрібно було відповісти на цікаві запитання, поділившись власним досвідом та думками – «Що ти знаєш про каву?», «Ти коли-небудь був на іншому континенті?», «Якою твариною ти не хотів би бути?» тощо.

Для наймолодших школярів Стівен привіз у подарунок дитячі книжечки серії «A Little Golden Book» англійською мовою, які будуть чекати своїх розумних читачів у шкільній бібліотеці. Ця ідея виникла у новозеландця, коли у фойє школи він побачив виставку книг, подарованих учнями шкільній бібліотеці у рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу».

Оксана Устименко, учитель англійської мови школи №3-колегіуму 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *