Колегіанти підвели підсумки року англійської мови

1Минулого тижня у нашій школі вирувала атмосфера Шекспірівських сонетів, британського чаювання та магії Хогварду. Тиждень, присвячений вивченню англійської мови, розпочався з інформаційних хвилинок, які учні 8-их класів провели у кожній аудиторії під час виховної години. На передодні свят восьмикласники розповіли своїм друзям зі школи про традиції новорічних, різдвяних та найпопулярніших свят у Великобританії, звичайно ж англійською мовою.

Продовженням цього стала виставка учнівських проектних робіт, а їх протягом року присвяченому вивченню англійської мови колегіанти виконали безліч. Були там і розповіді про тата чи маму, і книжечки ручної роботи про домашніх улюбленців, і ідеальний розклад уроків, і рецепти улюблених страв. Але найбільшою увагою учнів користувались листівки до дня Святого Валентина, куди ж ми без кохання!

У середу вчителі англійської мови підготували нестандартні уроки для своїх допитливих учнів. 5-А клас познайомився з творчістю У. Шекспіра, зокрема з деякими ідіоматичними зворотами, які полюбляв використовувати відомий англійський драматург. Учні 8-А класу взяли участь у інтелектуальній грі англійською мовою. Різноманітні та захоплюючі завдання допомогли їм визначити команду переможців, а також активізувати слова, які вони вивчали на уроках.

У четвер учні 7-9 класів влаштували справжнє свято для учнів школи, продемонструвавши 15-ти хвилинну постановку найцікавіших моментів з легендарної книги Дж. Роулінг «Гаррі Поттер». Ейфорія акторів легко передавалась зі сцени до глядацького залу, і по закінченню театралізованої вистави, у кожного залишився присмак англійської мови та чар.

Наостанок, у колегіумі був проведений конкурс декламаторів англійською мовою. До нього учасники готувались увесь тиждень, обираючи твір та продумуючи деталі свого виступу. Членам журі, до якого входили не тільки вчителі, а й учні, було важко визначити переможця серед достойніших.

Прес-цент школи № 3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *