Когорта вихідців зі Смілянщини у альманасі «Рідний мій Шевченків краю»

Громадська організація Черкаське земляцтво «Шевченків край» у Києві налічує кількасот осіб. У їх числі відомі вчені й державні діячі, літератори й художники, митці, журналісти, лікарі й учителі — знакові особистості, які примножують духовні багатства Черкаської землі. З гордістю гортаю довідники, які нещодавно вийшли з друку, про діяльність членів земляцтва. Читаючи, відзначаю, що когорта вихідців зі Смілянщини чи не найпотужніша.

Назвати всіх — це переповісти триста сторінок альманаху. Неоціненним довідником краєзнавства, джерелом інформації про сучасні соціально-економічні та культурні досягнення земляків Черкащини можна назвати альманах «Рідний мій Шевченків краю», виданий у 2016 році земляцтвом.
Альманах на 302 сторінках несе інформацію про членів земляцтва, та найбільше вразили розділи «Поезія Черкаського краю», «Струни серця» (в ньому розповідається про майстрів пісенного слова). Розділи «Життя у пензлі», «Майстри краси і творчості» розкривають нам постаті земляцтва, які своїми руками творять неоціненну красу, вишукану майстерність.
Голова ради, Герой України Петро Шилюк так сказав про книгу: «Гортаючи сторінки збірки «Рідний мій Шевченків край», переконуєшся, якими щедрими на добро і безкорисну подвижницьку працю є наші земляки. Адже кожен рядок поезії чи пісні насичений моральними традиціями».

Сергій МОШЕНСЬКИЙ

За матеріалами видання “Черкаський край”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *