Керівники закладів культури Сміли розповіли, які нині мають проблеми та озвучили пропозиції

dsc_0826_0Стан матеріальної бази у закладах культури та проблемні питання обговорили на зустрічі міської влади із керівниками та бухгалтерами міських закладів освіти.

Очільники закладів мали нагоду озвучити міському голові Сергію Ананку та його команді проблемні питання у роботі закладів, разом обговорити їх та шукати шляхи вирішення.

Директор Дитячої школи мистецтв Світлана Щирбул зазначила, що вже протягом двох років міська влада не ухвалює рішення щодо підняття батьківської плати за навчання. Підвищення плати на даний час обґрунтоване.

Також порушила питання щодо транспорту, який постійно проїжджає дорогою впритул з приміщенням школи.Це, у свою чергу, призводить до руйнації фундаменту будівлі та каналізаційної системи у підвалі.

Директор Централізованої бібліотечної системи Ірина Огус висловила пропозиції щодо можливості  об’єднання у мікрорайоні Гречківка клубу та бібліотеки-філії. Така потреба є, зокрема, у зв’язку із руйнацією нинішнього приміщення книгозбірні.

Загалом, як зазначили на зустрічі, проблемних питань накопичилося чимало. Нині необхідно спільними зусиллями як влади, так і працівників культури шукати шляхи у реформуванні галузі культури. Саме таке завдання нині перед міською владою та керівниками закладів культури.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

dsc_0836 dsc_0826_0 dsc_0813

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *